Marketing Expert || Warszawa

INFORMACJE O OFERCIE

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Królewska 18

Wymiar czasu pracy: pełen etat, praca zdalna sporadycznie.

Forma zatrudnienia: kontrakt B2B, umowa o pracę lub umowa zlecenie, okres próbny 3-miesiące

Wynagrodzenie: zależne od umiejętności i doświadczenia kandydata. Dodatkowo premia kwartalna do 60% miesięcznego wynagrodzenia.

Benefity: Wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do prywatnej opieki medycznej w całości opłacanej przez firmę. Inwestujemy także w rozwój zawodowy i prywatny. Posiadamy budżet szkoleniowy, dzięki któremu każdy pracownik może zdecydować, na co chciałby go przeznaczyć. Dodatkowo każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować. Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy oraz posiada bardzo dobry dojazd komunikacją miejską.

Kogo szukamy:

  • Osoby na stanowisko Marketing Expert, która dołączy do zespołu aby wesprzeć Global Head of Marketing w rozwoju i promocji nowej marki w grupie Match-Trade Technologies – podmiotu finansowego świadczącego usługi na rzecz klientów instytucjonalnych
  • Osoby wszechstronnej, która rozumie specyfikę marketingu B2B i mogłaby realizować zadania w wielu kanałach (online i offline)
  • Osoby, która swobodnie posługuje się językiem angielskim w sposób umożliwiający codzienną komunikację z zespołem na Cyprze oraz zagranicznymi mediami
  • Osoby, która potrafi, na podstawie dostarczonych materiałów i informacji przygotować ciekawy tekst na każdy temat tak aby spełniał określony cel
  • Fajnie jeśli masz już doświadczenie w podobnej pracy ale zaradność, logiczne myślenie i chęć nauki są dla nas równie ważne

Twoje przyszłe zadania:

  • Wsparcie działań Global Head of Marketing
  • Aktywne wsparcie zarządu w budowaniu eksperckiego wizerunku w branży
  • Współpraca z mediami, nadzór/ tworzenie kontentu merytorycznego – informacji prasowych, artykułów, wywiadów
  • Szukanie pomysłów i realizacja wydarzeń offline w celach networkingowych
  • Współpraca z organizatorami targów i nadzór nad przygotowaniem promocji firmy w trakcie eventów
  • Nadzór nad strona internetowa oraz mediami społecznościowymi – wytyczanie kierunków zmian/ rozwoju

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość/ zrozumienie specyfiki rynków finansowych dla podmiotów regulowanych
  • Umiejętność zarządzania kampaniami online (paid traffic)

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – wymóg konieczny
  • Samodzielności, aktywnego przedstawiania pomysłów i proponowania ciekawych rozwiązań
  • Umiejętności analizy efektywności swoich działań i wyciągania wniosków

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie IT o zasięgu międzynarodowym
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji w ramach budżetu szkoleniowego
  • Fajną atmosferę i dobrą lokalizację biura w centrum Warszawy
  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED

Aplikacje CV prosimy przesyłać na hr@match-trade.com albo przez formularz na stronie głównej.

LINK DO OFERTY NA PORTALU PRACUJ.PL 👉 https://www.pracuj.pl/praca/starszy-specjalista-ds-marketingu-warszawa,oferta,1001003693?s=12cbebf6

O FIRMIE

Match-Trade Technologies jest firmą technologiczną, która zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych systemów oraz rozwiązań dla rynków finansowych.
Jako firma z branży fintech / technologii finansowej opracowujemy zaawansowane systemy transakcyjne dla rynku Forex, kontraktów CFD, kryptowalut oraz akcji. Tworzymy również aplikacje do zarządzania platformami oraz systemy analityczne do zarządzania ryzykiem dla brokerów finansowych, giełd kryptowalutowych, dostawców płynności i banków. Współpracujemy z klientami z całego świata – głównie brokerami forex, giełdami i bankami.
W ciągu 8 lat działalności udało nam się pozyskać ponad 150 klientów instytucjonalnych. Zainteresowanie naszymi produktami systematycznie rośnie, dlatego aktywnie poszerzamy nasz zespół programistów. Poszukujemy pracowników do naszego 60-osobowego zespołu, który pracuje w Polsce w naszych dwóch biurach w Warszawie i Poznaniu.

Więcej informacji na temat pracy w Naszej firmie znajdziesz tu: https://praca.match-trade.com/

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Tagged in